Koncerty

Zbigniew Żuk

Koncert „Żeby tylko było słychać słowa”

Płocczanin. Piosenki piszę od 12 roku życia. Jak sam o sobie mówi „Dzieje się tak dzięki nieustającej życzliwości serdecznych znajomych Weny i Talentu, którzy wciąż o nim pamiętają”. Swoją twórczość nazywa Sokiem z Żuka gdyż za każdym razem kiedy tworzy lub występuje, wyciska wszystko co w nim najlepsze. Jest laureatem prestiżowych nagród na festiwalach, przeglądach giełdach piosenki. W swojej twórczości łączy piosenkę poetycką, poezję śpiewaną i dobry pop. 12 września 2022 roku ukazała się Jego debiutancka płyta „Żeby tylko było słychać słowa …”. Piosenki z tej płyty usłyszycie Państwo podczas koncertu. Płyta zawiera jedenaście autorskich kompozycji do własnych tekstów. O czym? O miłości i rozstaniach, o nadziei, o życiu i umieraniu…O wszystkich jego odcieniach…

24 września (niedziela) godz. 18:00, sala koncertowa POKIS. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie POKIS od 5.09.2023.
Zapraszamy – koncert otwarty dla wszystkich!

Grażyna Łobaszewska

Koncert „Grażyna Łobaszewska”

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Wykonuje muzykę z pogranicza popu i jazzu. Znana jest z takich utworów jak: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Tyle tego masz”, „Piosenka o ludziach z duszą” i „Gdybyś”. Łącznie wydała kilkanaście albumów studyjnych, występując solo lub we współpracy z innymi artystami, takimi jak Mietek Szcześniak, Piotr Schulz, Stanisław Sojka, Kuba Badach, Floyd Anthony Phifer oraz z zespołami Ergo Band, Crash i Ajagore.

Koncert 29 września (piątek) godz. 18:00, sala koncertowa POKIS. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie POKIS od 5.09.2023.
Zapraszamy – koncert otwarty dla wszystkich!

Grażyna Łobaszewska

Logo Gminy i Miasta Płock

Logo Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki